masaż magiczne ogrody
masaż lawendowe odprężenie


Masaż dla dwojga

WSPÓLNE MASAŻE TO NIEZAPOMNIANE CHWILE

Są wyjątkowe osoby, o które warto zadbać i niecodzienne okazje, które warto świętować….

Masaże dla par to specjalny czas, kiedy można się cieszyć wzajemną bliskością i budować silną więź. Do pary można zaprosić partnera, rodzica, przyjaciółkę. Masaże dla par są także znakomitym pomysłem na wspólny czas ze znajomymi, koleżankami, rodzeństwem. Taki wspólny masaż to ucieczka od codzienności i dawka relaksu, zbawienna jak małe miejskie wakacje!

Okazją do zaplanowania masażu dla dwojga może być chęć budowania relacji, odnowienie zażyłości czy też celebracja urodzin, imienin albo ważnej rocznicy czy uroczystości. Aura aromatycznych olejków, kameralna atmosfera, kojący dotyk masażystów – tak spędzony wspólnie czas daje odprężenie i pozwala oderwać się od męczącej codzienności.

MASAŻE DLA PAR PRZENIOSĄ W KRAINĘ BEZTROSKI

W Studiu Masażu BOTANICUM masaż odbywa się w kameralnym, komfortowym wnętrzu. Połyskujące, ciepłe płomienie świec, otulające wonności olejków eterycznych i sącząca się odprężająca muzyka tworzą zmysłowe warunki do tego, żeby oderwać się od obowiązków i poczuć, że jest to czas tylko dla Was.

Wspólne masaże w obecności bliskiej osoby w naturalny sposób redukują stres. Dotyk masażysty wykonywany w wolnym tempie, miękkimi, rytmicznymi ruchami głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. Taki masaż we dwoje to wartościowa profilaktyka dla naszego zdrowia – masowanie wpływa na obniżenie poziomu hormonu stresu, eliminuje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, poprawia krążenie i stan skóry. Masaże redukują również napięcie psychiczne i poprawiają nastrój, co skutkuje doskonałą komunikacją w związku. Masaż pomaga zatem odpocząć, zapomnieć o codziennych zmartwieniach, poprawić samopoczucie i wzmocnić odporność psychiczną.

Masaż dla par BOTANICUM w Warszawie to czarujący rytuał dla ciała, duszy i umysłu, w którym pozwalacie się rozpieszczać. Zadbają o to profesjonalni masażyści, którzy harmonijnymi ruchami, przy zastosowaniu ciepłych olejków i w kojących aromatach uspokoją rozbiegane myśli i wprowadzą w błogostan.

MASAŻE DLA PAR TO PORCJA PRZYJEMNOŚCI

Dowiedziono, że dotyk jest bardzo ważny dla naszego samopoczucia. Dlatego nawet jeśli nie dysponujecie zbyt dużą ilością wolnego czasu, możecie poprzez masaż zafundować sobie jakościowy odpoczynek od pracy, stresu i codziennej bieganiny.

Dwoje masażystów przy dźwiękach muzyki roztacza kojącą opiekę nad osobami, które zażywać będą relaksu. Ceremonia masażu rozpoczyna się, kiedy troskliwe dłonie masażystów powolnymi, płynnymi i miękkimi ruchami niwelują uczucie przemęczenia i uwalniają od napięć.

Jeden tak miło spędzony wieczór może być świetną nagrodą, gdy ostatnio nie mieliście dla siebie zbyt wiele czasu, właśnie przeszliście chwilowe trudności albo po prostu pragniecie odpocząć, żeby z nową energią podjąć zawodowe, domowe czy rodzicielskie wyzwania.

MASAŻE DLA DWOJGA TO POMYSŁ NA UDANĄ RANDKĘ

Masaże dla par wprowadzają romantyczną, intymną atmosferę, która na długo zapadnie Wam w pamięć. Lepszy nastrój i poczucie troski zachęcają do pogłębienia bliskości między partnerami.

Delikatne głaskanie, ugniatanie i nacieranie olejkiem wycisza i przywraca równowagę. Masażyści harmonijnymi ruchami masują parę, co sprzyja ich pełnej regeneracji i osiągnięciu stanu błogostanu. W otulających wonnościach masaż całościowy łączy w sobie zarówno właściwości pielęgnacyjne, jak i głęboko relaksujące. W naszym Studiu Masażu BOTANICUM najlepiej odczujesz przypływ sił witalnych, odprężenie, spokój ducha, radość dla ciała i zmysłów.

Sądzimy, że takimi właśnie radościami najlepiej dzielić się z drugą połówką…. Stąd pomysł, by dać wszystkim zakochanym taką możliwość nie tylko w Walentynki, ale każdego dnia w naszym Salonie Masażu w Warszawie!

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.