masaż biowitalny

ZABIEG BIOWITALNY

Masaż terapeutyczny olejami BOTANICUM

Masaż terapeutyczny olejami BOTANICUM to preludium do zdrowienia. Podczas trwania Zabiegu Biowitalnego, roztaczana jest opieka nad duchem i ciałem osoby masowanej.

Masażysta przygotowuje aromaterapię o zapachu kwiatu lipy, który wpływa na zmysły uspokajająco, łagodzi migreny i zdenerwowanie. Następnie masażysta podgrzewa olejek aloesowy, który dzięki swojemu przyjemnemu aromatowi działa odprężająco, relaksacyjnie i uspokajająco.

Celem masażu terapeutycznego olejami BOTANICUM jest poprawa wydolności fizycznej, przywrócenie równowagi i usunięcie toksyn. Punktem odniesienia masażu jest głowa oraz linia kręgosłupa. Systematyczne ruchy nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania i oklepywania skutecznie rewitalizują cały organizm. W masowanej części pleców poprawia się krążenie, tym samym zainicjowane zostają procesy samo naprawcze organizmu. Masażysta skupia się na grupach mięśniowych ze wzmożonym napięciem. Zadaniem masażysty jest uwolnienie punktów generujących objawy bólowe. Do masowanych miejsc zwiększony zostaje dopływ krwi, co przyspiesza proces leczenia. W masażu terapeutycznym olejami BOTANICUM masażysta wykorzystuje całą paletę technik i chwytów: masowanie odbywa się zarówno dłońmi jak i przedramionami. Specjalnie dobrane ruchy masażysty o różnej intensywności pozwalają osobie masowanej na całkowite odprężenie.

Masaż daje „siłę na nowo”. Polecany jest przy stanach bólowych kręgosłupa i migrenach pochodzących od odcinka szyjnego kręgosłupa. Bardzo dobrze sprawdza się również w chronicznym zmęczeniu i w sytuacji utraty energii witalnej, w stanach stresu, bezsenności.

Zapraszamy mieszkańców Warszawy! Nasze masaże dedykujemy mieszkańcom dzielnic Warszawy: Praga Południe, Gocław, Praga Północ, Targówek, Ząbki, Rembertów, Wesoła, Wawer, Marki, Białołęka, Śródmieście, Wilanów, Ursynów, Mokotów, Ochota, Wola, Ursus, Włochy, Bemowo, Żoliborz, Bielany

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.