masaż energetyzujący

ZABIEG ENERGETYZUJĄCY

Masaż klasyczny całościowy BOTANICUM z aromaterapią

Zabiegowi Energetyzującemu BOTANICUM towarzyszy działający pobudzająco na zmysły i dodający energii zapach olejku eterycznego sosny. To wspaniała inhalacja dróg oddechowych.

Masażysta realizuje Masaż klasyczny całościowy BOTANICUM poprzez zastosowanie różnych chwytów manualnych, które w sposób mechaniczny, przez powierzchnię ciała, działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, torebki stawowe i więzadła. Podczas procedury masażu klasycznego, masażysta wykorzystuje wiele technik: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski, oklepywanie, wibracje, roztrząsanie i wałkowanie. Stopniowo zwiększa siłę bodźca, stosując zasadę warstwowości, która polega na przechodzeniu od technik działających powierzchniowo na początku zabiegu, do technik oddziałujących na tkanki położone głębiej. Stosowane w masażu szybkie ruchy oddziałują stymulująco na organizm, natomiast powolne wywierają efekt uspokajający i relaksujący.

Podczas Zabiegu Energetyzującego BOTANICUM energia mechaniczna masażu ulega przemianie do energii cieplnej. Zadaniem tego masażu jest zwiększenie przepływu tlenu we krwi, usunięcie toksyn z mięśni oraz poprawienie ich elastyczności.

Masaż klasyczny całościowy BOTANICUM z aromaterapią działa pobudzająco na cały organizm. Aktywizuje działanie układu limfatycznego i krwionośnego, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze w większej ilości trafiają do organizmu. Tym samym reguluje napięcie mięśniowe i zwiększa ich sprężystość.

Zabieg Energetyzujący BOTANICUM z aromaterapią odblokowuje naturalny potencjał osoby masowanej i pobudza jej energię witalną.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.