Masaż bańką chińską - różowe kwiaty

RYTUAŁ RÓŻOWE KWIATY

Masaż bańką chińską BOTANICUM

Masażysta wykonuje Rytuał Różowe Kwiaty BOTANICUM na bazie olejku o aromacie magnolii, który posiada działanie relaksujące. Czynności i sekwencje Rytuału pozytywnie stymulują ciało, odprężają umysł i poprawiają nastrój. Stosowany olejek jest bogatym źródłem witaminy E, zapobiega wysuszeniu skóry, poprawia jej ukrwienie i sprężystość. Tym samym doskonale regeneruje i wzmacnia skórę, przygotowując ją do programu Masażu Bańką Chińską BOTANICUM: skutecznego, nieinwazyjnego zabiegu ujędrniania skóry i rozluźnienia napięcia mięśni.

Masaż bańką chińską jest masażem relaksacyjno-leczniczym, wywodzącym się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

Masaż bańką chińską BOTANICUM wykorzystuje podciśnienie, jakie tworzy bańka, poprzez zassanie skóry i tkanek pod nią leżących. Zasysanie skóry inicjuje pobudzenie miejscowego krążenia krwi. Tym samym uaktywniane jest mikrokrążenie, które wspomaga usuwanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Masaż bańką chińską BOTANICUM poprawia proces wydalania nadmiaru wody z organizmu i w efekcie zmniejsza obrzęki limfatyczne. Ważnym rezultatem masażu bańką chińską jest wspomaganie prawidłowego dostarczania produktów odżywczych, niezbędnych do optymalnego funkcjonowania skóry i tkanek podskórnych.

Masaż bańką chińską BOTANICUM nie tylko pozytywnie wpływa na samopoczucie, ale także doskonale wspiera odnowę zdrowia poprzez głęboki masaż tkanek. Ma na celu rozluźnienie napięcia, które często niosą za sobą uporczywe dolegliwości bólowe mięśni i kręgosłupa.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.