masaż refleksologiczny młodnik

RYTUAŁ MŁODNIK

Masaż refleksologiczny całego ciała BOTANICUM

Refleksologia wywodzi się ze starożytnej medycyny dalekiego Wschodu. Nazywana jest holistyczną terapią zonową, ponieważ opiera się na przekonaniu, że na stopach, dłoniach, twarzy i głowie znajdują się punkty – refleksy, które odpowiadają poszczególnym narządom. Wszystkie organy współpracują, stąd nacisk w odpowiednim miejscu pozwala na przepływ energii przez ciało i przeciwdziałanie dolegliwościom.

Masaż refleksologiczny BOTANICUM wykonywany jest na bazie olejku Jodły syberyjskiej. To gatunek drzewa wiecznie zielonego, dorastający nawet do 30 metrów. Jodłowy olejek eteryczny, pozyskiwany jest z młodych pędów jodły syberyjskiej. Jego intensywny zapach działa pobudzająco, odświeża, udrażnia drogi oddechowe oraz łagodzi bóle mięśni i stawów.

Masażysta poprzez pracę na refleksach pobudza przepływ impulsów nerwowych. Nagromadzenie toksyn w jednej z części ciała wymusza cięższą pracę innych narządów. Masowanie poszczególnych miejsc na stopach, dłoniach i głowie wpływa korzystnie na ukrwienie narządów oraz wzmacnia siły witalne organizmu. Uciskanie refleksów powinno kompensować zaburzenia energii, usuwać toksyny, wspomagać proces tzw. „samoleczenia” i szybszej regeneracji.

Rytuał Młodnik BOTANICUM relaksuje, łagodzi napięcie emocjonalne, zapewnia odprężenie, stymuluje metabolizm i pobudza mechanizmy regeneracji organizmu.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.