masaż całego ciała

RYTUAŁ BIAŁE KWIATY

Masaż relaksacyjny całego ciała BOTANICUM z wykorzystaniem jedwabnej chusty

Rytuał Białe Kwiaty BOTANICUM został przygotowany z myślą o pielęgnacji ciała i ducha. Jaśminowy olejek wykorzystywany do masażu od pierwszych chwil otula skórę pięknym, słodkim zapachem śnieżnobiałych kwiatów.

Program masażu relaksacyjnego całego ciała wykonywany jest dłońmi i przedramionami. Rytuał wzbogaca technika rytmicznego kołysania, delikatnego podnoszenia i rozciągania z pomocą jedwabnej chusty.

Jedwab wytwarzano w starożytnych Chinach już 3600 lat p.n.e. Tajemnica produkcji jedwabiu była strzeżona przez około 2000 lat, przez co w Europie jedwab wart był majątek. Jedwabne tkaniny do dziś to luksusowy materiał. Warto wiedzieć, że jedwab używany był od dawna w medycynie. Sekretem jego dobroczynnego działania są proteiny, dzięki którym jedwab nie przyciąga bakterii. Skład chemiczny protein jedwabiu przypomina kolagen, naturalny budulec skóry.

W rytuale Białe Kwiaty BOTANICUM, ręka masażysty, częściowo zastąpiona zostaje przez jedwabną chustę. Mimo delikatności jedwabiu, masaż działa silnie rozluźniająco. Elementy rozciągania wykorzystane w masażu, przynoszą ulgę stawom i rozluźniają mięśnie. Otulanie jedwabiem i rytmiczne kołysanie – element biernej gimnastyki – wprawiają ciało w stan błogostanu w czasie i po zabiegu. Subtelność jedwabiu daje uspokojenie i wyciszenie, przywraca równowagę ciału i duszy.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.