Masaż całego ciała - botanicum

RYTUAŁ BOTANICUM

Masaż całego ciała z elementami drenażu limfatycznego BOTANICUM

Masaż całego ciała z elementami drenażu limfatycznego BOTANICUM to rytuał wellness, po którym odczuwa się odprężenie i lekkość. Jest wykonywany przy użyciu unikalnego olejku na bazie ekstraktu z owoców kokosu w połączeniu z przepięknym zapachem gardenii.

Masaż całego ciała BOTANICUM wykonywany na płytszych partiach mięśniowych, przez co jego działanie jest wyciszające zarówno dla układu nerwowego, jak i układu krążenia. Masaż usprawnia ruchomość stawów, zwiększa elastyczność mięśni, polepsza ukrwienie i zwiększa wydzielanie serotoniny. W ten sposób masaż poprawia stan fizyczny i nastrój osoby masowanej.

Częścią Rytuału BOTANICUM jest manualny drenaż limfatyczny nóg, który stymuluje i poprawia krążenie. Taka regulacja krążenia krwi działa oczyszczająco, wspomagając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Drenaż stanowi kombinację powolnych ruchów okrężnych, obrotowych, pompujących i czerpiących o niewielkiej, ale zmiennej sile bodźca. W wyniku stymulacji odpowiednich punktów podczas drenażu, następuje lepsze odżywienie komórek i poprawa stanu obrzękniętych lub tzw. „ciężkich” nóg. Poprawia się metabolizm tkanek oraz przemiana materii w partiach skórnych, podskórnych i w mięśniach.

Masaż całego ciała z elementami drenażu limfatycznego BOTANICUM polecany jest osobom, które pragną odczuwać harmonię umysłu i ciała.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.