masaż sportowy z aromaterapią

ZABIEG MOCY

Masaż sportowy BOTANICUM z aromaterapią

Masażysta realizuje program masażu sportowego, używając Olejku z Mięty i Rozmarynu. Ten olej odpręża i eliminuje bóle mięśniowe. Masaż sportowy, jako rodzaj masażu klasycznego, wykonywany jest energicznie z dość dużą siłą. W połączeniu z olejem z rozmarynu stymuluje krążenie krwi, łagodzi ból i opuchnięcia.

W celu szybszej regeneracji organizmu po ciężkim i długotrwałym wysiłku, podczas Masażu sportowego BOTANICUM, Masażysta stosuje techniki: rozcierania, ugniatania i oklepywania. Masaż sportowy BOTANICUM ma za zadanie spełnić funkcję rozgrzewającą i regenerującą. Efektem tego masażu będzie zmniejszenie zmęczenia organizmu, po zwiększonym wysiłku fizycznym.

Masaż sportowy BOTANICUM pomaga rozluźnić mięśnie, zwiększyć ich elastyczność i przyspiesza proces regeneracji po przeciążeniach fizycznych. Przygotowuje ciało do kolejnego intensywnego okresu treningowego: rozluźnia mięśnie umożliwiając wykonywanie ćwiczeń w pełnym zakresie ruchu. Masaż sportowy redukuje efekty przetrenowania, takie jak wysoki poziom hormonów stresu we krwi, pobudzenie i bezsenność.

Poniedziałek-piątek.: 10:00 – 21:00Sobota- niedziela pracująca: 9:00 – 22:00

BOTANICUM - Studio Masażu, 03-982 Warszawa, Jana Nowaka Jeziorańskiego 53A, NIP: 1133015194, REGON: 386242830

Botanicum Studio © 2023. All rights reserved.